Ugrás a tartalomra
Dragon
LFG.HU Fórum
Wiseman

SR verseny 2010


Adam76

Ajánlott hozzászólások

Adam76
Kezdés dátuma
Kezdés dátuma

Üdv ismét itt. Tavalyhoz képest már 1 hónappal tovább bírtam, hogy nem kérdeztem rá. Idén hol és mikor lesz SR verseny???

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

Sokáig bírtad. :sor:

 

Őszre terveztük, de még nem pörögtünk fel vele. Lesz tehát verseny, időpontot viszont ne várjatok még tőlem.

Első blikkre október közepét-végét mondanám. Addigra túl leszünk a Larpweekend-en, így csökken majd a torlódás.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Adam76
Kelt:
Kelt:

Köszi a választ.

Remélem az idei is olyan jó lesz mint az elmúlt években voltak. Jó, pörgős, szarkavarós és első helyet hozó!!!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Stoneskinner
Kelt:
Kelt:

Képesség pontok elosztása...

Erőforrások elosztása...

Agykéregi gyorsítók felpörgetése...

Kiberszemek kalibrálása...

Adrenalin pumpa felpumpálása...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 1 hónappal később...
dzjaulah
Kelt:
Kelt:

Még sokat kell várni? Meg ugye nem október 9-én :felvon: Ugyanis az nagyon rossz őszi időpont verseny szervezésre.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

HalfDemon
Kelt:
Kelt:

Es a szeptember 11.-e is. :P

Link a témához
Megosztás más oldalakon

SirThomas
Kelt:
Kelt:

Okt-nov környékére tippelnék, de még messze nem tartunk ott, hogy komolyabb spekulációkba kezdjek.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Narmi
Kelt:
Kelt:

Basszus, megint eltelt 1 év :ok:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Ratface
Kelt:
Kelt:

és még egyszer sem voltam egy versenyen sem :ok:

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
_Phobos_
Kelt:
Kelt:

Közérdekű bejelentés:

 

A Rota Club idén mesélne.

Mert bzik vagytok és úgysem engedtek játszani :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

HalfDemon
Kelt:
Kelt:

Hmp. Ebben az esetben lehet, R.C.-s meselot kellene igenyelnunk. :)

(Hivatlos MLP club tag.)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Stoneskinner
Kelt:
Kelt:
Közérdekű bejelentés:

 

A Rota Club idén mesélne.

Mert bzik vagytok és úgysem engedtek játszani :)

 

Izé, ez azt jelenti, hogy az egész csapatotok mesélne, és nem csak te? :)

És akkor hol marad a meglepett arcotok, mikor felpörögnek a rejtett géppuskák az alagút végén? :D

 

(természetesen véleményem nem hivatalos, Sir Thomas fog válaszolni hivatalosan, én csak köcsögösködök itten :D )

Link a témához
Megosztás más oldalakon

_Phobos_
Kelt:
Kelt:

Azon lepődtünk csak meg, hogy ott "pörögtek" a géppuskák.

Ha lőttek volna, csak bodyzunk.

Meg aztán amilyen pszichopata mesélőnk volt, nem zárhattuk ki a mesélői túlkapást sem... khm... :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

dzjaulah
Kelt:
Kelt:

Szerintem arra gondoltak, hogy a nekik kiosztott egy darab játékosnak mesélnek. Ennek az a nagy előnye, hogy nem csak a karakter, hanem a játékos is kereszttűzben fogja érezni magát, így egy teljesen újfajta élménnyel gazdagodhat az ember... Illetve így az ellenfelek sokkal kombósabb taktikákat vethetnek be a játékos ellen.

 

A másik elképzelésem, hogy a játékos választ maga mellé az 5 mesélő közül 2-t. Ezek utána a két kiválasztó mesélő csupa olyan dolgokat mesél be amik előre viszik a történetet, a másik három mesélő pedig megpróbálja hátráltatni/kinyírni/szívatni szegén játékos karakterét. A mesélők persze komoly meg háttérmunkával (kockadobással) eldöntik, hogy milyen sorrendben váltják egymás és hány percenként. Ha végeredménynek van értelme, akkor az 5 mesélő sikeresen együtt működött egy történet megalkotásában. Megköszönik a bátorságot a játékosnak, leírják, kiadják a történetet, majd megfilmesítik, majd mindenki hazaviszi a maga pénzes zsákocskáját. A játékos célja a túlélés hiszen egyszerre 3 km ront rá kivont szabálykönyvekkel a kezükben, és csak kettő áll mellette. Más szóval rád támad 3 világ, de szerencsére 2 védelmez téged, szóval szinte csak a szokásos 1gyel kell megküzdened... meg esetleg néha egy két átcsusszanó szörnyecskével...

Link a témához
Megosztás más oldalakon

HalfDemon
Kelt:
Kelt:

dzjaulah: amirol te beszelsz, az egy teljesen normalis meseles, csak bizonyos, nem annyira egyuttmukodo jatekosok eseten, km-i szempontbol. :)

Csak altalaban 4-bol 4 van direkt a km, es a tortenet ellen. -_-!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Adam76
Kelt:
Kelt:

Na egy ilyen jellegű játékra én magam is kíváncsi lennék. Már csak néhány jó szlogenre lenne hozzá szükség és akkor mehetne is a népszerűsítő kampány!!!

 

PL:

 

Indul a 2010 évi SR verseny. (Csak erős idegzetűeknek!!!)

 

Unod már a melletted lebzselő beszari csapattagokat??? Eleged van már a - "Most bemegyünk és mindenkit kinyírunk!!!" - stílusból??? Itt az idő, hogy változz és változtass. Most nem egy, de egyenesen egy egész csapat szakmája legkiemelkedőbb KM-je várja, hogy hogy kipróbálja mire is vagy képes "EGYEDÜL". 5x annyi izgalom, 5x annyi karma és persze 5x annyi szívás. Ha azt hiszed minden KM egyforma akkor most meg fogsz lepődni. Soha nem látott engedmények. Karma eső (rögtön a nukleáris után). Sírás, nevetés és HALÁL!!! Persze nevetni sem te fogsz. Viszont halni igen.

 

Ha felkeltettük az érdeklődésed akkor jelentkezz a hullajelölt.com-on.

 

Valami hasonlóra gondoltam. Persze lehet Űberelni (bár azt nem ajánlanám) ha valaki kedvet (és elég bátorságot)érez hozzá!!!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
Creo
Kelt:
Kelt:

Na én akkor el is készültem, van 10 fekete kockám. Szal részemről mehet a dolog! ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Adam76
Kelt:
Kelt:

Időpont ügyben van már valami halvány fény az alagút végén kedves szervezők???

Link a témához
Megosztás más oldalakon

  • 2 héttel később...
Vincent
Kelt:
Kelt:
Időpont ügyben van már valami halvány fény az alagút végén kedves szervezők???

 

Most ne tegyed már itt az agyadat, hogy hú de komoly elfoglalt ember vagy még hétvégén is. Nem kukk mindegy melyik hétvégén van még az idén. Hátha addigra a ménest is sikerül összeterelni és akkor fejfájással fogunk Pestre érni (na jó, ha silencer van akkor nem). Ha novemberben van az se gond, nekem akkor is ráér az első helyet elhozni, ... megint ;):D. (meg akkorra fog kb. összejönni az összes extrém kívánság a mesélőknek :felvon:)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Mr_Nemo
Kelt:
Kelt:

Elkészül a ménes? Na, akkor reszkessenek a szalagkorlátok! ;)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Adam76
Kelt:
Kelt:

Vannak kapcsolataim a pályamérnökségen. Azért kell az időpont. Nem nekem hanem nekik, hogy mikor szedjék le a korlátokat Pestig. Tudod ez nekik olcsóbban jön ki mintha Vincent után takarítanak!!! :gitar: Ja és a visszautat is tudni akarják!!!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

mordan
Kelt:
Kelt:
Na én akkor el is készültem, van 10 fekete kockám. Szal részemről mehet a dolog! :)

 

Üdv!

Én is várom már! Még megvannak a tavalyi "kockák", meg az alkoholos fekete filc! <kacsint>, <kacsint>... :sor:

M.

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Creo
Kelt:
Kelt:

Ha lehet egy önző kérésem: NE november 13.-án legyen a verseny, mert idén szeretnék még egy M* versenyen is részt venni az SR mellett!

Hiába no, idén anyukám nagyon elengedett anyagilag! :D

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Arflo
Kelt:
Kelt:

Creo: Várunk szeretettel nov. 13.-án :( én is örülnék ha nem akkor lenne. Szeretnék én is részt venni egyszer motár egy srun rendezvényen :)

Link a témához
Megosztás más oldalakon

Areios
Kelt:
Kelt:

ha nem kerül majd sokba engem is érdekel!

Link a témához
Megosztás más oldalakon

vendég
Ez a téma zárolva van.

Magazin

Az LFG.HU az RPG.HU jogutódja. Az RPG.HU a Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma által jegyzett magazin. Nyilvántartási szám: 3.4.1.1467/1999.

© Copyright 1997-2010 RPG.HU, 2010-2021 LFG.HU - Minden jog fenntartva

Kik vagyunk

LFG: Looking For Group - csapatkeresés közös játékhoz. Az RPG-s rövidítés azonban nemcsak szerepjátékos csapatoknak szól. Oldalunk a kártyák, társasok kedvelőitől az SF-F irodalom szerelmesein át minden játékosnak szól.

×
×
  • Újat készíteni...